OMO Carp Team

ostatní rybářské hry

fishingderby.zip, (1.74MB)
Že je rybaření jen nudná zábava navíc pro mnohé řádně nezajímavá? O opaku vás dozajista přesvědčí právě Fishing Derby, který se pokouší do rybaření vnést trochu soutěživého ducha.
fishsim.exe, (5.42MB)
FISHING SIMULATOR popis:
jde o starší hru z roku 1999. Dá se tu slušně zachytat různé dryhy ryb na různé způsoby: plavaná, položená, přívlač a muškaření, ale o proti FS2 je toho dost málo, stejně tak i vabvení, nástrahy a pod. Asi častěji budete zasekávat, protože tady na záběry obvykle moc dlouho nečekáte. Možnost hraní po internetu, závody a turnaje. Hra je v Angličtině. Při zdolávání se s rybama bojuje nějak divně nebo to neumím.
grafika:
Starší, prostředí a hladina se nehejbe.
zvuk:
ujdoe, nechybí zpěv ptáků, podobný jak v FS2.
ovládání:
navíjet: levý tlačítko na myši
nahodit: C + myš
zásek: myš
balearm (asi zaklapnutí cívky): B nebo myš
výbava, nástrahy...: T
pause: P
asi statistiky: H
skončit: Esc
rady:
Nejlepší revír na položenou je Packmoor (rybník) a na mušku zas May Valley (řeka). Revír a vlastnosti (datum, počasí) si vyberete v MATCH SETTING. Taky si zapněte Audible bite warning (ohlášení záběru) v nastavení Realism. Nejlíp mě šli okouni, cejni, plotice, líny, ale kapři žadnej no nevím, nevím ...
požadavky na PC:

malé: asi 133 MHz, 12 MB RAM, 1 MB grafická karta, zvuková karta, 7MB na HDD, rozlišení 640x480, Directx 6, WIN 95 nebo DOS.
download:
velikost 5.55 MB, verze 1.2 sharewar
FlySim_Setup.exe, (3.78MB)
Fly Sim - Muškařský simulátor

Jde o nenáročnou, uklidňující hru hlavně pro milovníky v muškaření. Je tu celkem pět revírů a asi deset druhů pstruhových ryb. Z nástrah máte na výběr z 25 mušek a na některé se dá přidat i závaží. Hra má i zvuk a na vodě se pohybuje několik druhů vodního hmyzu, který požirají ryby a můžete tak snadněji nějaké ryby najít. Verze této hry je 1.0 a tak je už starší od officiálního dema.

Požadavky na PC:
Procesor 500 MHz, RAM 64 MB, VGA 16 MB s podporou OpenGL, na disku ~10 MB, Win 98 - XP.

setup_angeln.exe, (1.17MB)
rybářská hra - klasika
 
Petrův Zdar